MUST HAVE KAŻDEGO GABINETU

MUST HAVE KAŻDEGO GABINETU – niezależnie od tego czy Ktoś otwiera gabinet czy już go prowadzi są to urządzenia, które powinny się znaleźć w każdym salonie:
HYDRO FACELIFT – HIFU PRO – RF+EMS MESO GUN
Klientki bądź klienci, którzy przychodzą do gabinetów oczekują  natychmiastowych, spektakularnych efektów i najlepiej bez rekonwalescencji .
W zależności od wieku klientki lub kondycji jej skóry podstawą jest oczyszczanie skóry. Dobre oczyszczenie skóry oprócz poprawy kolorytu skóry, blasku spowoduje lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry. Urządzenie HYDRO FACELIFT spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.
Pierwszy etap zabiegu jest to tzw. oczyszczanie wodorowe czyli wytworzony pod ciśnieniem strumień wody.
Stosowanie nadtlenku wodoru H2O2 jest najlepszą metodą pielęgnacji każdego rodzaju skóry.
Jego zaletą jest destrukcyjna rola wolnych rodników tlenowych odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Działa również bakteriobójczo przy skórach tłustych czy profilaktycznie przy skórach wrażliwych.
Drugim etapem jest eksfoliacja za pomocą peelingu kawitacyjnego lub aqua peelingu.
Kolejnym etapem zabiegu jest oxygen spray, a następnie wprowadzenie składników aktywnych w głąb skóry za pomocą ultradźwięków.
Piątym jest użycie fali radiowej w celu obkurczenia włókien kolagenowych i pobudzenia komórek skóry do produkcji nowego kolagenu i nowej elastyny. Efektem jest wygładzenie zmarszczek i ujędrnienie skóry.
Ostatni etap to użycie głowicy zimnej w celu wyciszenia skóry i obkurczenia naczyń krwionośnych.
Po takim zabiegu skóra jest dokładnie oczyszczona, dostarczone są jej składniki aktywne oraz 
pobudzane są jej komórki do odbudowy. Zabieg działa na wielu płaszczyznach dzięki temu efekty są spektakularne, a skóra jest pełna blasku.
RF+EMS MESO GUN jest to unikatowe urządzenie do wprowadzania składników aktywnych dodatkowo z falą radiową i mikroprądami.
Kombinacja modułu RF+EMS i nanoigłowego kardridża przynosi spektakularne efekty. Zastosowanie tych technologii ma za zadanie obkurczyć włókna kolagenowe, a następnie pobudzić komórki skóry do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Dodatkowo automatycznie w tym samym czasie dawkowany jest preparat. W zależności od użytej ampułki możemy uzyskać efekt: nawilżenia, odżywienia, wybielenia czy liftingu skóry.
Osoby, które mają problemy z wiotkością skóry, z opadającym owalem twarzy, drugim podbródkiem czy zmarszczkami bezkonkurencyjne jest HIFU PRO.Skoncentrowana wiązka ultradźwięków po osiągnięciu określonej głębokości wywołuje ruch i tarcie komórek, które generują ciepło. Dochodzi do denaturacji tkanek czyli zniszczenia starego kolagenu i stymulowania organizmu do produkcji nowego kolagenu. Fala ultradźwiękowa przez pierwsze 1-2mm przenika przez powierzchniową warstwę skóry kierując energię akustyczną na system mięśniowo-powięziowy SMAS. Zabieg jest bezinwazyjny, nie wymaga od klientki rekonwalescencji, gdyż wszystkie procesy regeneracyjne odbywają się w środku.