FRALIFT 2 – TWÓJ SPOSÓB NA ZMARSZCZKI

Duży wpływ na pojawienie się zmarszczek ma zanik produkcji kwasu hialuronowego oraz degradacja włókien kolagenowych. Dlatego chcąc dłużej cieszyć się młodym wyglądem warto pomyśleć o zabiegach nowoczesnych .

Ze względu na głębokość powstawania zmarszczek dzielimy je na powierzchniowe i głębokie. Z wiekiem zmianie ulegają również proporcje twarzy.

Rozróżniamy zmarszczki:

– mimiczne pojawiające się w wyniku stałych ruchów skóry

– grawitacyjne związane z wpływem zjawiska grawitacji na skórę twarzy zmieniając jej kontury

– statyczne powstające głównie w wyniku utrwalenia zmarszczek mimicznych

Radiofrekwencja mikroigłowa jest to połączenie dwóch technologii: radiofrekwencji (RF) i mikronakuwania. W tym samym czasie występuje działanie na naskórek i głębokie warstwy skóry. Atutem jest jednoczesne nakuwanie oraz podgrzewanie skóry. Jest to zdecydowanie bardziej skuteczne niż użycie obu technologii osobno. Zabieg wykonujemy na oczyszczonej, zdezynfekowanej skórze. Czasami w miejscach bardzo wrażliwych nakładane jest znieczulenie.

Radiofrekwencja RF to fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, które wnikają do skóry właściwej wytwarzając głębokie ciepło. Następuje ogrzanie kolagenu, powodując skrócenie jego włókien oraz odnowę struktury. Zadaniem mikronakłuwania jest regeneracja skóry w wyniku jej uszkodzenia. Celem zabiegu jest poprawa jędrności i napięcia skóry, jak również wysoka skuteczność w redukcji blizn i rozstępów. Zabieg jest bardzo dokładny i efektywny przy użyciu specjalnych jednorazowych kardridży. W zależności od miejsca zabiegowego dopasowujemy wielkość kartridża, głębokość igieł, moc fali radiowej.

Po woli bardzo dokładnie opracowujemy miejsce zabiegowe głównie twarz wybranym kartridżem. Należy pamiętać, o odpowiednim dopasowaniu głębokości igieł i mocy fali radiowej do konkretnej partii. Jest to bardzo ważne dla uzyskania spektakularnych efektów. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie oraz opuchnięcie skóry, które znika w przeciągu kilku dni. Dlatego warto położyć maskę łagodzącą, wyciszającą lub specjalną po zabiegach medycyny estetycznej lub zabiegach laserowych. Pierwsze efekty widoczne są już bezpośrednio po zabiegu, natomiast efekt końcowy widoczny jest do 3 miesięcy po zabiegu.

 Urządzenie jednocześnie łączy w sobie dwie technologie: falę radiową  z mezoterapią mikroigłową .   Przykładamy głowicę doskórny, a następnie klikamy przycisk na rączce zabiegowej i wówczas mikroigły nakłuwają skórę i jednocześnie ogrzewają tkanki za pomocą prądu o częstotliwości radiowej. Mikroigły mają regulowaną długość od 0.2mm do 3.5mm, dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować ich głębokość do danego problemu.