EMS SLIM – rewolucyjne urządzenie do redukcji tłuszczu i wzmacniania mięśni

Mięśnie stanowią około 35% ciała, a większość urządzeń wyszczuplających na rynku tylko koncentruje się na redukcji tkanki tłuszczowej, ale nie na mięśniach. 

Do niedawna bardzo popularnym zabiegiem w gabinetach było urządzenie do elektrosymulacji. Elektrostymulacja to zabieg elektroleczniczy, w którym wykorzystuje się prąd impulsowy w celu wywołania w mięśniu skurczu mięśniowego lub reakcji pozytywnej w celu leczniczym.

Wyróżniamy 2 metody elektrostymulacji  układu nerwowo-mięśniowego:

Elektrostymulację jednobiegunową, zwaną elektrostymulacją jednoelektrodową

Elektrostymulację dwubiegunową – dwuelektrodową

Urządzenie za pomocą intensywnych i głębokich impulsów elektrycznych stymuluje pracę mięśni. Ich bezwarunkowe skurcze i rozkurcze prowadzą do zużywania materiału energetycznego. W efekcie doprowadza do spalania nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych. Przepływ mikroprądów wpływa także na  tkanki powierzchniowe i przenika w głąb skóry. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi. W urządzeniach bardzo często są zaprogramowane programy, dzięki którym efektywniej jesteśmy w stanie skupić się na określonym problemie.

Efekty po serii zabiegów na elektrostymulacji:

  • znaczna utrata tkanki tłuszczowej w problematycznych częściach ciała
    m.in.: brzuch, uda, pośladki 
  • stymulacja rozkładu tłuszczu i likwidacja zapasu tkanki tłuszczowej
  • wzmacnianie, ujędrnianie, kształtowanie i regeneracja mięśni 
  • pobudzenie podskórnej tkanki łącznej
  • stymulacja i pobudzenie cyrkulacji krwi i limfy
  • stymulacja wydalania toksyn 

EMS, gdzie go kupić? Sprawdź TUTAJ!  Obecnie hitem w gabinetach jest EMS SLIM, który wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię wysokiej intensywności skupionych wibracji magnetycznych, bezpośrednio stymuluje neurony motoryczne, tak, że mięśnie rozszerzają się i kurczą. W ciągu 30 minut zabiegu impulsy mogą stymulować 30000 silnych skurczów mięśni, które pomagają komórkom tłuszczowym metabolizować i rozkładać się. W tym samym czasie, wraz ze wzmocnieniem mięśni, dochodzi do kształtowania sylwetki. Technologia pola elektromagnetycznego zogniskowanego o wysokiej intensywności, która została wykorzystana w urządzeniu ma zdolność do wywoływania supramaksymalnych skurczów mięśni. Dzięki temu w ciągu 30 minutowego zabiegu urządzenie „wykonuje” ponad 30 000 brzuszków. Identycznych jak w przypadku ćwiczeń fizycznych. W wyniku skurczów następuje wzrost włókienek i włókienek mięśniowych oraz łańcuchów mięśniowych.

Szybko zmieniające się pole magnetyczne indukuje w tkance prądy elektryczne depolaryzuje błony nerwowe i reguluje jednostki motoryczne w docelowych mięśniach, powodując koncentryczne skurcze.

Badania potwierdziły, że po serii zabiegów, separacja mięśnia prostego brzucha została zmniejszone średnio o 11%, podczas gdy utrata tkanki tłuszczowej wynosiła 19%, a wzrost mięśni 16%. Zabieg jest bardzo bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji.

Urządzenie EMS SLIM wyposażone jest w 2 duże pady, dzięki którym:
– brzuch będzie wyrzeźbiony, pośladki ujędrnione, uda wymodelowane, a tak zwane pelikany na ramionach zostaną zredukowane.