Must have 2022 – urządzenia do ciała.

 

 

Co tego lata będzie modne, a jednocześnie efektywne wśród urządzeń do ciała?
Poniżej poznasz urządzenia, które spełniają te wymagania, a te technologie są najnowsze na rynku.

EMS SLIM to urządzenie 2 w 1, które rozbudowuje mięśnie, spalając przy tym tkankę tłuszczową.

Mięśnie stanowią około 35% ciała, a większość urządzeń wyszczuplających na rynku tylko koncentruje się tylko na redukcji tkanki tłuszczowej ,ale nie na mięśniach.

Technologia pola elektromagnetycznego zogniskowanego o wysokiej intensywności, która została wykorzystana w urządzeniu ma zdolność do wywoływania supramaksymalnych skurczów mięśni. Dzięki temu w ciągu 30 minutowego zabiegu urządzenie „wykonuje” ponad 30 000 brzuszków. Identycznych jak w przypadku ćwiczeń fizycznych. W wyniku skurczów następuje wzrost włókienek i włókienek mięśniowych oraz łańcuchów mięśniowych.

Ciężarne po 37 tygodniu doświadczają rozejścia się mięśnia prostego brzucha,  EMS Slim jest w stanie rozwiązać ten problem. Badania potwierdziły, że po serii zabiegów, separacja mięśnia prostego brzucha została zmniejszona średnio o 11%, podczas gdy utrata tkanki tłuszczowej wynosiła 19%, a wzrost mięśni 16%.

Urządzenie EMS SLIM wyposażone jest w 2 duże pady, dzięki którym: brzuch będzie wyrzeźbiony, pośladki ujędrnione, uda wymodelowane, a tak zwane pelikany na ramionach zostaną zredukowane.

Kriolipoliza FREZEE DUO  jest to bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji i polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, nie uszkadzając przy tym sąsiadujących tkanek. Jest to alternatywa dla osób, które nie mogą pozbyć się tłuszczu z pewnych partii ciała. Podskórne komórki tłuszczowe są wrażliwe na działanie zimna. Efektem jest ich zmniejszenie. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi. Uwolnione z nich tłuszcze przedostają się do krwiobiegu, skąd trafiają do wątroby, gdzie są metabolizowane i wydalone. Jednak na efekty trzeba poczekać. Pierwsze widoczne są już po ok. 2 tygodniach.

Po zabiegu kriolipolizy zaleca się wykonanie masażu podciśnieniowego i tutaj idealnie sprawdzi się urządzenie ROLLSHAPE.

W urządzeniu ROLLSHAPE zastosowano „ kompresyjną terapię mikrowibracyjną”, która wykorzystuje  mikrokompresję zamiast ssania i mikrowibrację zamiast trakcji.

Zastosowanie tej metody  na ciele, pomaga poprawić krążenie, głęboką detoksykację, złagodzić sztywność i bolesność mięśni, eliminuje cellulit oraz kształtuje kontury. Po kilku zabiegach ciało natychmiast zmniejsza swoją objętość o 1-2 rozmiary!

Zmniejsza obrzęki  i  zwalcza zwiotczenie tkanek . Kompresyjna terapia mikrowibracyjna jest specjalnie zaprojektowana do nieinwazyjnego odmładzania skóry, modelowania sylwetki i fizykoterapii. Jest to najnowsza technologia w zakresie pielęgnacji twarzy, szyi, ramion, klatki piersiowej, pleców, talii, brzucha, pośladków, nóg i stóp itd.  Mikrowibracje kompresyjne są zabiegiem, który może reaktywować krążenie krwi, jest metodą, która może pielęgnować złożone schorzenia, takie jak zastój limfatyczny, obrzęk limfatyczny i cellulit, dzięki czemu może poprawić odżywienie skóry i dotlenienie komórek. Zasada działania polega na tym, że kulka silikonowa obraca się wzdłuż głowicy o 360° w celu wytworzenia mikrowibracji ściskających. W miarę jak kulka obraca się i wywiera nacisk na skórę, wytwarza efekt „kompresji pulsacyjnej”.

Sprawdź te urządzenia:
EMS SLIM: https://katebeauty.pl/produkt/ems-slim/
Kriolipoliza: https://katebeauty.pl/produkt/kriolipoliza/
Rollshape: https://katebeauty.pl/produkt/rollshape/