Firma Kate Beauty Professional jest prężnie rozwijającą się firmą, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży kosmetycznej, oferuje klientom wysoki poziom obsługi.

Wszechstronnie wykształcona kadra kierownicza, śledząc najnowsze trendy oraz technologiczne nowości w branży kosmetycznej oraz medycynie estetycznej, gwarantuje fachowe doradztwo oraz profesjonalne szkolenia. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a oferta jest specjalnie dobierana według jego potrzeb i oczekiwań. Urządzenia kosmetyczne, meble kosmetyczne, akcesoria kosmetyczne to tylko mała grupa urządzeń z naszej oferty, które usatysfakcjonują najbardziej wymagającego kontrahenta. Posiadamy również fotele masujące, platformy wibracyjne doskonale uzupełniające branżę kosmetyczną.

Stawiamy na sprzęt kosmetyczny wysokiej jakości i skuteczności przy zachowaniu możliwie niskiej ceny. Odpowiednia różnorodność urządzeń, umożliwia klientowi utworzenie w jego gabinecie szerokiej oferty zabiegowej. Dla osób zainteresowanych finansowaniem zakupu bez użycia środków własnych, pomagamy w uzyskaniu kredytu lub leasingu.

Bardzo aktywnie uczestniczymy w branżowych targach na terenie całego kraju. Jest to bardzo dobra forma zapoznania się z naszymi produktami i możliwość rozmowy na ich temat. Długoletnia współpraca z branżową prasą m.in. Cabines, LNE, Kosmetologia Estetyczna i inne świadczy o naszej pozycji i zaangażowaniu na rynku kosmetycznym.

WYBÓR NASZEJ FIRMY, GWARANCJĄ TWOJEGO SUKCESU.