Mężczyzna w gabinecie

MĘŻCZYZNA W GABINECIE

W dzisiejszych czasach mężczyźni dość często odwiedzają gabinety kosmetyczne. Panowie coraz częściej zaczynają dbać o siebie. Wygląd zewnętrzny jest istotnym elementem. Nowoczesny mężczyzna to zadbany mężczyzna. Salony opracowują specjalną ofertę zabiegów przeznaczona dla płci męskiej. Mimo, iż skóra mężczyzny starzeje się wolniej niż kobiety, to częściej atakuje ją trądzik. Budową jest podobna do kobiecej, ale naskórek jest grubszy i mocniejszy.
Zmienia się świadomość mężczyzn dlatego bardzo często panowie korzystają z zabiegów depilacji laserowej. Najczęściej są to obszary: klatka piersiowa, pachy oraz plecy. Szeroki wachlarz zabiegów oczyszczających sprawdza się przy problemach skórnych, takich jak trądzik, rozszerzone pory czy nadmierne wydzielanie sebum.

U mężczyzn występuje często łysienie androgenowe, gdyż androgeny powodują zanik mieszków włosowych i wypadanie włosów. Na ten problem idealna jest mezoterapia.

Jeżeli nie masz jeszcze oferty dedykowanej mężczyznom, może warto to zmienić?

Chcąc stworzyć ofertę zabiegów dla mężczyzn idealnie sprawdzi się laser diodowy do usuwania owłosienia, laser q-switched do peelingu węglowego oraz oczyszczanie wodorowe w celu zadbania o skórę mężczyzn.

Dodatkowo firmy kosmetyczne oferują linie kosmetyków do pielęgnacji dla mężczyzn. A jak wygląda to u Was?